Zagrajmy w Observer

Obserwujemy czyli Zagrajmy w Observer

Zagrajmy w Observer

Gra Observer, nazwa stylizowana: >observer_ to polska cyberpunkowa gra przygodowa z elementami horroru. Gra została wyprodukowana i wydana przez Bloober Team.

W rolę główną detektywa neuronowego Daniela Lazarskiego wcielił się Rutger Hauer natomiast akcja rozgrywa się w Krakowie w 2084 roku. Potocznie detektywów w grze określa się mianem tytułowego Obserwatora, zaś zadaniem Obserwatorów jest hackowanie i wchodzenie do myśli i umysłów przestępców.

W grze podejmujemy się zadania odnalezienia naszego zaginionego syna, od którego otrzymaliśmy dziwną wiadomość. Przemieszczając się po różnych lokacjach odnajdujemy kolejne informacje, które ostatecznie doprowadzają nas do zaskakującego zakończenia.

Plusami gry jest fajna i ciekawa oprawa graficzna z wszystkimi elementami świata cyberpunkowego, choć ten świat jednak nie jest zbyt duży. Gra zawiera elementy horrorowe i thrillerowe, dodające dreszczyku emocji, natomiast pod koniec gry można wybrać i samemu zadecydować jak się zakończy nasze śledztwo.

Przejście gry Observer

Grę streamowałem na moim kanale na Twitchu. Całość mojego przejścia składa się z dwóch części, do których linki można znaleźć niżej.

Część pierwsza:

Bezpośredni link do filmu na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3xAk2dd2RLU

Część druga:

Bezpośredni link do filmu na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=owrbtkU6wYM

Te gameplaye “Obserwujemy czyli Zagrajmy w Observer” były streamowane na Twitchu i ostatecznie zostały zarejestrowane jako skróty: https://www.twitch.tv/videos/981041003 oraz https://www.twitch.tv/videos/982359014

Informacje o grze na Steamie: https://store.steampowered.com/app/514900/observer/ a dodatkowo o grze można pocztać w Encyklopedii Gier: https://www.gry-online.pl/gry/observer/z54827

Post jest częścią postów dotyczących moich produkcji na Youtube, o czym pisałem w tym poście wcześniej.


Opublikowano

w

,

przez