World of Warcraft po polsku

World of Warcraft po polsku

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą to od razu powiem, że istnieje sposób na to, aby mieć wszystkie questy i inne opisy w World of Warcraft po polsku. Służy temu addon, a nazywa się WoWPoPolsku.

Addon ten pochodzi z projektu WoWPoPolsku.pl, w którym udział biorą najzagorzalsi fani gry. Addon zawiera tłumaczenie praktycznie całego WOWa na język polski i jest aktualizowany o nowe treści na bieżąco. Całość składa się z kilku elementów. Głównym elementem jest oczywiście łumaczenie questów i zadań w grze, co jest chyba najważniejszą częścią całości. Dodatkowo można znaleźć tłumaczenia inncyh elementów czyli książek, dymków, napisów w filmach, wskazówek, interfejsu. Osobnym jest nawet tłumaczenie poszczególnych przedmiotów, czarów czy talentów.

Addon działa w każdej wersji począwszy od wersji Classic 1.12. Na stronie można znaleźć wszystkie kolejne wersje gry, kończąc na Shadowlands w wersji 9.0.2 (stan na dziś, tj. marzec 2021).

WOW po polsku addon do pobrania jest ze strony https://wowpopolsku.pl/pobierz​. Na stronie są również do pobrania tłumaczenia pozostałych elementów gry, o których wspomniałem wyżej.

Poniżej przedstawiam film, który nagrałem na jednym z moich streamów na Twitchu, opisujący w skrócie addon. Czytam tam parę linijek tekstu z paru questów. Na filmie gram w WoWa Classic w wersji 1.13.4. Swoją drogą to opisuję na nim World of Warcraft po polsku, mówiąc po śląsku 🙂

Bezpośredni link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=AYu60WuDA94

Cały film jest do obejrzenia na Twitchu: https://www.twitch.tv/videos/820729111

Post jest częścią postów dotyczących moich produkcji na Youtube, o czym pisałem w tym poście wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *