Śląski streamer Tomek72

Śląski streamer Tomek72

O mnie

Mam na imię Tomek, urodzony w ’72 na Górnym Śląsku, od wielu już lat mieszkam w Irlandii. Mąż, ojciec trójki dzieci, opiekun kota Mango. Śląski streamer Tomek72.

Granie

Gram we wszystko i transmituję wszystko w co gram. Zaczynając od najbardziej skomplikowanych strategii, poprzez najtrudniejsze strzelanki, a kończąc na długaśnych RPG-ach. Wychodzę z założenia, że gatunek gry nie ma wielkiego znaczenia – chodzi przecież przede wszystkim o to, by gra dawała ona frajdę i masę rozrywki. Dokładnie to samo dotyczy czasu rozgrywki. Co za różnica, czy gra trwa 5 godzin, czy 50, jeśli trzyma poziom cały ten czas?

Gry to moje hobby praktycznie od wczesnego dzieciństwa – mogę śmiało powiedzieć, że tytuły, jakie ograłem można już liczyć w setkach. Od czasu gdy zaczynałem moją przygodę z gamingiem wiele się zmieniło, przeminęło wiele generacji konsol, narodziło się i upadło wiele firm produkujących gry wideo. Lecz na pewno nie zniknęła w czasie moja pasja do nich.

Streamowanie

Gry komputerowe od zawsze były moim ulubionym hobby i od zawsze szukałem sposobu na podzielenie się nim z innymi. Choć jeszcze nie tak dawno temu musiałem ograniczyć się w tym do najbliższej rodziny i znajomych. Wszystko się zmieniło w chwili, gdy odkryłem możliwości, jakie dają serwisy streamingowe. Okazało się, że znajduję jeszcze więcej przyjemności w graniu kiedy wiem, że moją pasją zainteresować mogę kompletnie nieznajome osoby – a przy okazji, być może, wypromować wśród nich kilka naprawdę udanych tytułów.

Moje materiały streamuję na żywo, na platformie Twitch, a najciekawsze fragmenty wstawiam również na kanał Youtube. Pokazuję zarówno duże, ważne gry AAA, jak i mniejsze, niezależne tytuły.

Na streamach godom po śląsku! Choć wyjechałem do Irlandii to Śląsk wciąż jest mi bardzo bliski. Korzystam z okazji, by przy okazji moich streamów pielęgnować więź z rodzimą kulturą i krzewić ją wśród innych.

Każdego z pozytywnymi wibracjami, interesującego się grami i chcącego liznąć trochę języka śląskiego zapraszam na czat. Oczywiście na najlepszy stream po śląsku w Irlandii zaprasza śląski streamer Tomek72 🙂

Czasami jestem też trochę nieogarnięty 😉

Pyrsk!

Tomek72

Szczegóły moich streamów można znaleźć zawsze na stronie harmonogram streamów, więcej info w poście: Streamowanie na Twitchu, zapraszam również do posta: Mój kanał na Youtube.