Tomek72 selfie

Mój kanał na Twitchu

Mój kanał na Twitchu – moje centrum dowodzenia!

Streamuję bo lubię i gram w gry komputerowe.

Streamuję bo fajnie jest, gdy ktoś wpadnie na czat i powie “eluwa”, albo opowie o swojej ostatniej miłości życiowej, albo nawet ***** ***.

Generalnie gram we wszystko i teoretycznie każda gra ma szansę zagościć u mnie na streamie, każdej daję szansę.

Co do tych bardziej ulubionych to preferuję strategie chyba każdej maści, ale najbardziej chyba turówki. Dalej to RPGi, przygodówki, gry z elementami zarządzania lub skradania się i symulacje. I nieważne czy to gra dla jednego gracza czy MMO.

Na moich streamach znajdzie się jednak miejsce też na popularne strzelanki, menedżery, różnorakie odmiany gier indie czy puzzle. Ogrywając te dłuższe staram się zawsze je skończyć. Nawet jeśli będę robił sobie przerwę co jakiś czas aby ochłonąć po jakiejś długaśnej walce z bossem.

Można mi zasugerować jakąś grę, może to być nawet gatunek, który mam na końcu listy a jest nim MOBA. Wskocz na stream, pooglądaj nieco, zdobądź punkty kanału i zaproponuj mi grę do zagrania.

Zawsze zapisuję zrobione klipy z moich streamów czy przejścia jakiejś gry. Te ciekawsze oraz inne filmy, skróty, przeróbki filmów umieszczam zawsze na moim kanale na Youtube.

Mój kanał na Twitchu można oglądać tu na blogu na stronie Na żywo lub bezpośrednio zapraszam pod ten link.

Pyrsk!


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *