Jak nie walczyć z bossem

Jak nie walczyć z bossem. Klip z ESO.

The Elder Scrolls Online to świetna gra MMO, w której można spotkać setki bossów. Pojawiają się one w dungach (lochach, dungeonach) ale i w otwartym świecie, gdzie noszą nazwę world bossy. Poniższy film – pt. Jak nie walczyć z bossem – jest przykładem walki z jednym takim world bossem, od którego jednak ciągle ginąłem.

Boss nazywa się Keelsplitter i można go spotkać w Summerset. Film jest skrótem mojej śmierci przy dwóch podejściach. Dokładnie jest to kombinacja moich 16 śmierci, gdzie w obu walkach zginąłem odpowiednio 4 i 12 razy.

Moim problemem było to, że przy jednym z jego ataków trzeba było dość szybko odskoczyć na bok. Jak widać na filmie nie do końca rozumiałem, jak walczyć podczas obu tych walk, co powodowało, że ginąłem. Inną sprawą było to, że jakoś nie chciało mi się odskakiwać, natomiast innym razem znowu odskok robiłem o ułamek sekundy za późno.

Walka nie jest ani długa ani krótka i w zależności od poziomu graczy jej czas bywa różny. Oczywiście przy pomocy innych graczy boss ostatecznie padł, bo zawsze pada 🙂

Film Jak nie walczyć z bossem na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=_FNspBWvRcE

Cały film jest do obejrzenia na Twitchu: https://www.twitch.tv/videos/846279019

Post jest częścią postów dotyczących moich produkcji na Youtube, o czym pisałem w tym poście wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.