Antropomorfizm w świetnym wykonaniu

Zagrajmy w Blacksad

Zagrajmy w Blacksad

Antropomorfizm w świetnym wykonaniu czyli Zagrajmy w Blacksad.

Blacksad to przygodówka point and click z 2019 roku, gra została stworzona przez hiszpańską firmę Pendulo Studios i wydana przez Microïds.

W grze wcielamy się w detektywa Johna Blacksada, który otrzymuje zadanie odnalezienia sprawcy morderstwa właściciela klubu bokserskiego. Akcja ma miejsce w Nowym Jorku w latach 50. XX wieku i świat który przemierzamy to świat zwierząt mówiących ludzkim głosem odpowiednim dla tego okresu. W grze główna postać Blacksada to czarny kot, a ponieważ posiada on niski i głęboki, charakterystyczny dla nałogowego palacza głos, nadaje to produkcji specyficzny klimat.

Gra jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem, autorstwa Juana Díaza Canalesa i Juanjo Guarnido.

Przejście gry Blacksad

Grę streamowałem na moim kanale na Twitchu a ponieważ gra jest dłuższa to przejście składa się z dwóch części, do których linki można znaleźć niżej.

Część pierwsza:

Bezpośredni link do filmu na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=biBYYykdsLs

Część druga:

Bezpośredni link do filmu na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=jUJ28NBpnaQ

Te gameplaye “Antropomorfizm w świetnym wykonaniu czyli Zagrajmy w Blacksad” były streamowane na Twitchu i ostatecznie zostały zarejestrowane jako skróty:

Grę można znaleźć na Steamie: https://store.steampowered.com/app/1003890/Blacksad_Under_the_Skin/ natomiast po więcej informacji o grze zapraszam do Encyklopedii Gier: https://www.gry-online.pl/gry/blacksad-under-the-skin/zb5411

Post jest częścią postów dotyczących moich produkcji na Youtube, o czym pisałem w tym poście wcześniej.